Přípravná utkání A mužstva i dorostu vyzněla pro naše týmy jednoznačně.

FK Viktorie A : Opočnice   12 : 2 ( - : - )

Dorost

Záboří/Týnec/Bělušice : FK Viktorie   1 : 8 ( 1 : 6 )

6.3.2022

Přípravný zápas dorostu
STŘELCI: 19; 35 a 80. Tvrzník, 21. a 30. Nedvěd, 9. Novák Adam, 45. Kalaš, 79. Radek Holub

PRVNÍ PŘÁTELÁK JE ZA NÁMI
Máme za sebou první přátelské utkání v rámci ZIMNÍ PŘÍPRAVY mužstva dorostu FK Viktorie Velký Osek sehrané na hřišti v Bělušicích v neděli dne 6. března 2022 od 13:00 hodin se sloučeným mužstvem dorostu FK Záboří nad Labem, z.s. (+ FK Týnec nad Labem, z.s. + TJ Sokol Bělušice, z.s.) hrající špičku (3. místo) okresního přeboru dorostu okresu Kolín. Všech 15 hráčů (4 hráči se omluvili pro nemoc nebo zranění) dostalo příležitost odehrát minimálně 70 minut s tím, že utkání skončilo výsledkem po 90 minutách 8:1 (poločas 6:1) ve prospěch našeho mužstva. Utkání bylo velmi poklidné (možná až moc), ale rozhodčí se zkušenostmi z nejvyšších soutěží Michal Myška st. jej nakonec zvládl s přehledem a se ctí.