Tabulky soutěží

Dorost
Dorost
Středa 28. 9. 2016 10:15

FK Červené Pečky - FK Viktorie Velký Osek   2 : 2 ( 2 : 0 ) - 1. kolo I. A třídy dorostu C

30 diváků

Do Červených Peček jsme jeli pro tři body a nakonec jsme byli rádi alespoň za jeden. Byl to náš nejslabší výkon v soutěži, kdy jsme kvalitní hru předváděli pouze prvních dvacet minut druhého poločasu. Věřme, že se náš výkon do budoucna zlepší, protože takto na lepší soupeře mít nebudeme.

Sestava: Kubík - Špinka, Bezucha D., From, Karban M. - Mašek D., Šmiřák, Karban S., Nikles - Kulíček, Bendík

Branky: 46. Nikles, 63. Karban S.

Mladší žáci
Mladší žáci

SK Třebovle - FŠ VELKÝ OSEK  1 : 15 ( 0 : 8 ) - 11. kolo OP mladších žáků 35 diváků

Sestava: Mašek (Legr)-Dobiáš (Richter),Krejčí -Meloun, Svoboda J., Rojt -Kalaš (Mach),Kruliš (Vaníček)

Proti slabšímu soupeři opět přesvědčivé vítězství

Novák Zdeněk

Mladší přípravka
Pondělí 26. 9. 2016 17:00

FŠ Velký OSEK - FK Kolín A    6 : 11 ( 3 : 6 ) - 4. kolo OP mladší přípravky

20 diváků

Proti jednomu z favoritů soutěže nastupujeme s odhodláním bojovat a porvat se o co nejlepší výsledek.To se nám po předvedení našeho nejlepšího výkonu v letošní sezóně daří.I přes prohru a několik nepřesných výroků arbitra Zajky Nováka, který pobouřil radikální křídlo přítomných fans hlásících se k odkazu našeho spřízněného oddílu Tatranu Oseček, předvádíme bojovný a odvážný výkon.S taktikou důrazné obrany klíčových hráčů soupeře a rychlého přechodu do protiútoku slavíme dílčí úspěch v podobě 6 branek.Utkání nikdo nevypustil, od Gina Vokála po Zdendu Stekelenburga bojoval celý tým naplno a potlesk přítomných diváků toho byl důkazem a odměnou po závěrečném hvizdu.

sestava:
Karban-Melichar J.

Mojžíšek-Křička-Melichar J,Gino Vokál,Holub.

branky:Křička 2,Meloun 1,Stekelenburg 1,Mojžíšek 1,Karban 1.

žk:Melichar J - bezohledné podražení Maliňáka v souboji o míč v nepřerušené hře

Starší přípravka

FŠ VELKÝ OSEK - FK Kolín B   2 : 24 ( 1 : 11, 0 : 4, 0 : 7, 1 : 2 ) - 4. kolo OP starší přípravky

40 diváků

Sestava : Jokl F., Mašek M. - Soboslai D., Holub M. - Koška J. - Krucký A., Heřmánek V.; Křička K., Bureš J. - Průcha M. - Kolář E., Pospíšil M.; Fisch J.

Branky : 1x Krucký A., 1x Heřmánek V.

Do zápasu s druhým týmem FK Kolín jsme vstoupili dosti nesoustředěně. Na rozdíl od první čtvrtiny minulý týden, kdy jsem inkasovali jen čtyři branky, jsme tentokrát obdrželi branek jedenáct. Hlavním problémem bylo, že jsme soupeři minimálně polovinu branek darovali našimi chybami. Chvílemi mi připadalo, že někteří naši hráči jsou poprvé v životě na hřišti. Po důrazné domluvě v první přestávce přišlo výrazné zlepšení ve druhé čtvrtině. Musíme se zamyslet nad tím, jestli pravidelně střídat všechny hráče a nebo časově upřednostňovat ty, kteří se snaží plnit stanovené pokyny a do utkání jdou s maximálním nasazením. Samozřejmě, že soupeř, který pracuje se zcela jiným výběrem hráčů je výkonostně lepší, ale přesto si myslím, že pokud bychom zopakovali výkon z minulého týdne, tak by výsledek nebyl tak vysoký. Nevadí mi, když některý hráč chybu udělá. Jsme ve věku, kdy se fotbal ještě učíme a chyby se budou stávat. Vadí mi ale, když danou chybu hráč opakuje neustále, i když je na ni upozorňován a hlavně když se nevěnuje plně hře na hřišti. Konečný výsledek není tak důležitý, jako pocit, že všichni hráči odevzdali svůj výkon na maximum. Takto jsem viděl utkání minulý týden v Kolíně, bohužel včerejší zápas to u spousty hráčů nemohu říct.

A mužstvo
A mužstvo
Neděle 25. 9. 2016 16:30

TJ Nučice - FK Viktorie Velký Osek   5 : 1 ( 1 : 0 ) - 5. kolo okresního přeboru

" Výsledek je pro nás hodně krutý. Do utkání jsme nevstoupili dobře a soupeř si během prvních deseti minut vytvořil tři šance a právě tu třetí využil. Poté se hra vyrovnala, ale ani jedno mužstvo branku v prvním poločase vstřelit nedokázalo. My jsme selhali i z pokutového kopu. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vyrovnání, i když jsme měli omezené možnosti po zranění stopera Sixty. Vše rozhodla čtvrthodina mezi 60. a 64. minutou. Soupeř do čeho kopl, to tam spadlo. My naopak nevyužili naše velké šance a tak bylo po naději na získání nějakého bodu. Toto utkání se nám vůbec nevydařilo a Nučice vyhrály zaslouženě. Ještě bych chtěl pochválit za výkon rozhodčího, který utkání v bouřlivé atmosféře zvládl na výbornou, " podotkl trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

Velký Osek: Kalinec - J. Adamec, Sixta (46. From), Šmiřák, M. Černý - Koška, D. Adamec, Mašek, J. Karban - Koubek, Bayer

30 diváků

Sestava: Durdil R. - Sedláček, Skala, Munzar, Lambert, Vokál ( 75. Bendík ), Munia, Bezucha D., Adamec Jar., Mašek D., Belza ( 52. Nikles )

Rozhodčí: Bláha Milan

Dorost
Dorost
Neděle 25. 9. 2016 10:00

TJ Sokol Jestřabí Lhota - FK Viktorie Velký Osek   3 : 0 ( 3 : 0 ) - 1. kolo I.A třídy dorostu C

Sestava: Kubík - Špinka, From, Mašek D., Karban M. - Karban S., Duba, Šmiřák, Bezucha D. - Nikles, Bendík

Soupeř udeřil hned v ůvodu utkání, kdy jsme od druhé minuty lacinou brankou prohrávali. Naši kluci se ze šoku dostávali velmi pomalu a můžeme být rádi, že po čtvrt hodině nebylo vymalováno. Po dvaceti minutách jsme hru vyrovnali a postupně se dostávali do tlaku. Mohli jsme skórovat z několika slibných šancí, ale nepodařilo se. Naopak soupeř před koncem poločasu udeřil znovu. Z přísné penalty zvíšil na dva nula a následně své vedení pojisti třetí brankou. To však nebylo v prvním poločase vše. Po hrubém faulu musel ze hry odstoupit ze hřiště Slávek Karban.
Druhý poločas jsme tak hráli o desíti. I přes šance na obou stranách ani na jedné straně již branka nepadla a tak poločasový výsledek platil i na konci utkání.

Soupeř asi vyhrál zaslouženě. Naši kluci však zaslouží pochvalu za bojovnost a za to, že v poločase nehodili flintu do žita.
Na jaře se pokusíme Jestřábku porazit na dmácím hřišti.

Rozhodčí: Milan Holý

Starší žáci
Starší žáci
Sobota 24. 9. 2016 14:00

Družba Suchdol - FŠ VELKÝ OSEK   0 : 11 ( 0 : 4 ) - 4. kolo OP starších žáků

50 diváků

Branky: 3. Žilka Jan, 0. Rytnauer Ivan, 14. Kalaš Tomáš, 29. Svoboda Jakub, 44. Novák Zdeněk, 52. Kopecký Matěj, 54. Novák Zdeněk, 55. Novák Zdeněk, 59. Rytnauer Ivan, 66. Rytnauer Ivan, 69. Kopecký Matěj

Rozhodčí: Křivka František
Mladší žáci
Mladší žáci
Pátek 23. 9. 2016 17:00

TJ Rostoklaty - FŠ VELKÝ OSEK   2 : 14 ( 0 : 10 ) - 4. kolo OP mladších žáků

25 diváků

Sestava: Mašek-Dobiáš,Krejčí,Richter,Kruliš,Meloun,Vaníček,Kalaš,Svoboda M. ,Šamša,Rojt, Legr

V utkání se slabým soupeřem jsme jasně dominovali. Stínem utkání bylo zranění Matěje Šamši, kterému přejeme brzké uzdravení.

Úterý 20. 9. 2016 17:00

FŠ Velký OSEK - Sokol Zásmuky  12 : 3 ( 9 : 1 ) - 2. kolo OP mladší přípravky

32 diváků

Necelých 24hodin po vítězném utkání v Kolíně nastupujeme před domácími diváky proti družstvu ze Zásmuk.Díky oddělení skautingu a dodaných DVD máme soupeře dostatečně přečteného, víme o jejich silných a slabých stránkách.Oproti utkání v Kolíně dodržujeme taktické pokyny od úvodního hvizdu přesného a korektního rozhodčího Zajky Nováka, skóre utěšeně narůstá a je jen škoda mnoha neproměněných vyložených šancí, kdy i hráči mladších ročníků se mohli gólově prosadit.
Plníme tak týdenní plán, kdy naším cílem byl plný bodový zisk ze dvou po sobě jdoucích utkání.

FK Kolín C - FŠ Velký OSEK   5 : 9 ( 2 : 4 ) - 3. kolo OP mladší přípravky

Vítězství se vůbec nerodilo lehce, kombinace vázla a jen několik povedených zákroků Stekelenburga nás v úvodu ochránilo od vyššího brankového rozdílu.

Po výrazné domluvě po první čtvrtině utkání se naše hra zlepšuje a přichází zákonitá odměna v podání několika branek.Gólově se zaskvěl především Prokop autor 5 branek.Otěže utkání poté pevně držíme v rukou a je jen škoda nevyužití dalších brankových šancí.Nutno podotknout,že vítězství s Kolínem C bylo naší povinností a podobný výkon by na další soupeře nemusel stačit.

Sestava:

Stekelenburg

Mojžíšek - Křička-Vokál-Melichar T.-Holub

Branky:

Křička 5,Meloun 1,Mojžšek 1,Melichar J. 1,Karban 1

FK Kolín A - FŠ VELKÝ OSEK   21 : 2 ( 4 : 0, 7 :0, 4 : 1, 6 : 1 ) - 3. kolo OP starší přípravky

Sestava : Jokl F., Mašek M. - Soboslai D., Holub M. - Koška J. - Krucký A., Heřmánek V.; Křička K., Bureš J., - Průcha M. - Kolář E., Pospíšil M.; Fisch J.

Branky : 1x Krucký A., 1x Mašek M.

Utkání s vedoucím celkem tabulky A mužstvem FK Kolín jsme jeli odehrát s tím, abychom se snažili nedostat hodně branek. Celé mužstvo musím pochválit za výkon. Určitě se všichni snažili, hráli naplno. Bohužel se nám nepodařilo dohrát utkání pod 20 obdržených branek, ale to není tak důležité, protože soupeř je přiděluje většině celků. Nechápu jaký má pro celek FK Kolín smysl s tímto týmem hrát soutěž okresního přeboru. Myslím si, že by si měli hledat soupeře sobě rovné a ne si dokazovat jak jsou dobří na celcích okresní úrovně. Jsem rád, že již máme tento zápas za sebou, a že nás už čekají jen vyrovnanější utkání, která nás budou určitě více bavit, a z kterých si odneseme více fotbalových poznatků do budoucna.

B mužstvo
B mužstvo
Neděle 18. 9. 2016 17:00

V. Velký Osek B - SK Krakovany B   2 : 1 ( 0 : 1 ) - 4. kolo IV. třídy A

40 diváků

Branky: 52. Sodoma Jiří, 70. Hurt Tomáš (vl.)

Sestava: Durdil R. - Sedláček, Skala, Munzar ( 46. Nikles ), From, Vokál ( 46. Mašek D. ), Munia, Šmiřák, Adamec Jar., Sodoma, Belza

Rozhodčí: Humpolák Aleš
Mladší žáci
Mladší žáci
Neděle 18. 9. 2016 15:00

FŠ VELKÝ OSEK - Viktoria Radim   7 : 2 ( 4 : 2 ) - 3. kolo OP mladších žáků

40 diváků

Sestava: Mašek M.-Krejčí, Šamša - Rojt, Svoboda J. ,Koška J.-Svoboda M. ,Vaníček

Střídali: Légr, Richter, Mach, Průcha, Dobiáš

V utkání o čelo tabulky jsme jasně dominovali a zaslouženě zvítězili.

Neděle 18. 9. 2016 10:15

FK Viktorie Velký Osek - SK UNION Čelákovice  7 : 2 ( 2 : 0 ) - 6. kolo I.A třídy dorostu C

40 diváků

Branky: 14. Duba Dominik, 24. Lustik Jiří, 46. Karban Slavomír, 48. Lustik Jiří, 58. Nikles Martin, 73. Bendík Vojtěch, 78. Bendík Vojtěch

Rozhodčí: Holý Milan

Na naše dorostence čekal soupeř, o kterém jsme věděli jen málo. Po jeho příjezdu jsme pocítili výškovou převahu, která však byla na hřišti vymazána fotbalovým umem hráčů Čelákovic.

Dá se říci, že jsme po většinu zápasu drželi otěže zápasu ve vlastních rukách. Ale i soupeř dokázal několikrát zahrozit. I přes naše poločasové vedení tak nebylo o všem rozhodnuto.

Druhý poločas byl však již o naší větší zkušenosti a fyzické připravenosti. Škoda branek ve vlastní síti, které padly po našich chybách.

Jinak je potřeba kluky pochválit za předvedenou hru a odhodlanost. Je to impulz a motivace do dalších utkání, kdy naším nejbližším zápasem je sledované derby s Jestřabí Lhotou.

Sestava: Kubík - Špinka, From, Mašek D., Karban M. - Lustik, Šmiřák, Duba, Bezucha D. - Karban S. ( 64. Bendík ), Nikles ( 78. Šámal )

A mužstvo
A mužstvo

Sobota 17. 9. 2016 17:00

FK Viktorie Velký Osek - SK Krakovany   2 : 1 ( 1 : 0 ) - 4. kolo okresního přeboru

60 diváků

Branky: 41. Adamec David (pen.), 67. Koubek Martin - 86. Tlučhoř Luděk

Rozhodčí: Šmejkal Jiří

ŽK: 1 : 2

" Zajímavý zápas pro diváky. Soupeř za velké podpory svých fanoušků byl od začátku více na míči, my jsme kontrovali rychlými nebezpečnými brejky. Po jednom z nich ve 41. minutě hostující brankář stáhl Bayera a následný pokutový kop s jistotou proměnil David Adamec. To vyvolalo samozřejmě emoce a tak skončil i první poločas. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Soupeř dobýval naši výbornou obranu, my hrozili z brejků. Bylo jasné, že rozhodne další branka. Tu vstřelil po další rychlé akci dobře hrající Koubek. Pojistku mohl přidat Bayer, ale v obrovské šanci selhal. Hosté se dočkali a v 84. minutě snížili. Ve velice nervózním závěru jsme již náskok uhájili " oddechl si trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma

Velký Osek: Kalinec - M. Černý, L. Černý, Sixta, Šmiřák - Koška, D. Adamec (70. Sedláček), J. Karban, S. Karban - Koubek, Bayer

Starší žáci
Starší žáci

Sobota 17. 9. 2016 15:00

FŠ VELKÝ OSEK - SK Žiželice   11 : 0 ( 5 : 0 ) - 3. kolo OP starších žáků

30 diváků

Branky: 5. Türke Ondřej, 10. Svoboda Jakub, 13. Türke Ondřej, 26. Türke Ondřej, 29. Novák Zdeněk, 39. Žilka Jan, 43. Čarnogurský Adam, 58. Žilka Jan, 61. Žilka Jan, 63. Čarnogurský Adam, 67. Novák Zdeněk

A mužstvo
A mužstvo

Pondělí 12. 9. 2016 17:00

Statistiky okresního přeboru

Brankáři s nulou

1 - T. Krutský (Nučice), Stoupa (Bečváry), Mical (Žiželice), Špinka (Krakovany), Hradecký (Plaňany).

Minutová neprůstřelnost

189 - Špinka (do dalšího kola jde s 20 minutami), 182 - Stoupa (9), 110 - Kolář (Libodřice, 53), 93 - T. Krutský (64), Mical (2), 90 - Heres (Jestřabí Lhota, 0), Hradecký, 90), 82 - Málek (Jestřabí Lhota, 5), 76 - Kalinec (Velký Osek, 18), 62 - Svoboda (Konárovice, 6), 59 - Tolstikov (Jevany, 27), 51 - Cihlář (Pečky, 15), 46 - Havránek (Kouřim, 13), Zeman (Břežany II, 1), 43 - Zběhlík (Plaňany, 43), 23 - Staš (Zásmuky, 6), 18 - Kubelka (Zásmuky, 13).

Střelci

6 - Hrstka (Libodřice).
5 - D. Adamec (Velký Osek), D. Živný (Žiželice).
4 - Koula (Jevany), R. Tlučhoř (Krakovany), Vanta, Černý (oba Bečváry), Korčák (Žiželice).
3 - Jahoda (Bečváry), Kureš (Jestřabí Lhota), Bayer, Koubek (oba Velký Osek), M. Černík (Konárovice), Pohanka (Libodřice).
2 - Heverle, Košík (oba Libodřice), L. Tlučhoř (Krakovany), Modrovič, Jedlička, Mužík (vš. Pečky), Mašek (Velký Osek), Pikner (Břežany II), Pazderec (Kouřim), Novák (Jevany), Lekeš (Žiželice).
1 - Sixta, Louda, Novotný, Antoš, Kutil (vš. Krakovany), Kubelka, Hůlka (oba Žiželice), R. Krejčík st., Končický, Hejdák (vš. Jevany), Sikáček, Uher, Horáček (vš. Bečváry), Růžička st. (Pečky), Baško, Oliva (oba Libodřice), Pokorný, Kahoun, Jandák, Patočka (vš. Konárovice), Novák, Kubalík (oba Nučice), Mišák (Břežany II), Martínek, Kesner, Hájek, Dohanič, Klička, L. Týma (vš. J. Lhota), Durňák, Zikmund, Sobotka (vš. Zásmuky), Karban (Velký Osek), Pilař (Plaňany), Jasenovský (Kouřim).

FŠ VELKÝ OSEK - Dobré Pole   7 : 3 ( 3 : 1 ) - 2. kolo OP starší přípravky

28 diváků

Sestava : Mašek M. - Křička K., Soboslai D. - Koška J. - Krucký A., Kolář E.; Průcha M., Bureš J. - Türke D., Eger F.

Branky : 3x Koška J., 2x Türke D., 1x Bureš J., 1x Kolář E.

Do utkání s nováčkem soutěže jsme vstoupili bez pěti hráčů ročníku 2007, kteří byli na škole v přírodě. Soupeř nás překvapil velmi dobrým výkonem. O výsledku nakonec rozhodlo naše zlepšení ve druhém poločase, kdy se nám podařilo odskočit na větší brankový rozdíl. V příštím kole nás čeká v pondělí pravděpodobně nejtěžší soupeř soutěže celek FK Kolín A.

B mužstvo
B mužstvo

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Sokol Radovesnice II - V. Velký Osek B    0 : 5 ( 0 : 2 ) - 3. kolo IV. třídy A
15 diváků
Sestava: R. Durdil - Sedláček, Skala, Munzar, Lambert ( 46. From ), J. Karban, Munia, Šmiřák ( 46. D. Mašek ) , P. Mašek, Sixta, Belza ( 68. Nikles )

Branky: 32. Mašek Pavel, 32. Belza Jan, 61. Karban Jan, 81. Mašek Pavel, 83. Mašek Pavel

Rozhodčí: Nágl Petr. Delegát: Nouzák Alois

Starší žáci
Starší žáci

Neděle 11. 9. 2016 15:00

TJ Sokol Volárna - FŠ VELKÝ OSEK    0 : 4 ( 0 : 1 ) - 2. kolo OP starších žáků B
20 diváků

Branky: 14. Novák Zdeněk, 42. Novák Zdeněk, 46. Žilka Jan, 52. Žilka Jan

Rozhodčí: Kinčl Vlastislav

Mladší žáci
Mladší žáci

Neděle 11. 9. 2016 12:15

Sokol Jestřabí Lhota - FŠ VELKÝ OSEK   1 : 2 ( 1 : 1 ) - 2. kolo OP mladších žáků

30 diváků

Branky: 9. Fejt Lubomír (vl.), 58. Prúcha Matěj

Sestava:Mašek M.-Richter,Šamša-Meloun Vl.,Krejčí,Koška J.-Vaníček,Průcha Matěj
Střídali:Legr,Křička K.,Mach

Na derby do Jestřabí Lhoty jsme odjeli v silně kombinované sestavě. Hráči ročníku 2004 nebyli uvolněni k utkání neboť souběžně nastupovali za starší žáky v sousední Volárně. Utkání (pískané na prsty ,zřejmě domácí nenašli nikde píšťalku!!!) odehráli naši hráči na hranici možností, všechny musím za předvedenou hru a nasazení pochválit.

A mužstvo
A mužstvo

Sobota 10. 9. 2016 17:00

SK Břežany II - FK Viktorie Velký Osek    2 : 7 ( 1 : 2 ) - 3. kolo okresního přeboru

25 diváků

Branky: 18. Bayer Viliam, 44. Koubek Martin, 88. Adamec David, 50. Bayer Viliam, 78. Koubek Martin, 89. Adamec David, 58. Bayer Viliam

Rozhodčí: Netáhlík Rudolf

"Po dlouhé době jsme přijeli k zápasu v kompletní sestavě. Hned od začátku jsme si vytvářeli velké množství šancí a jen vlastní nemohoucností se šlo do kabin o půli za našeho těsného vedení 2:1, když se trefili oba naši útočníci Koubek a Bayer. Druhý poločas byl podobný, jen s tím rozdílem, že se zlepšila naše produktivita. I tak se dá říct, že to byl festival zahozených šancí," podotkl trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

Dorost
Dorost

Sobota 10. 9. 2016 10:15

SK Městec Králové - FK Viktorie Velký Osek    3 : 5 ( 2 : 1 ) - 5. kolo I.A třídy dorostu C

40 diváků

Branky: 10. Lustik Jiří, 47. Karban Slavomír, 73. Šmiřák Šimon, 82. Lustik Jiří, 86. Karban Slavomír

Rozhodčí: Holý Milan.

Velká bitva, kterou naši kluci zvládli na výbornou. První bodu v krajské A. třídě jsou opravdu zasloužené. Soupeř sice po většinu zápasu tahal za delší konec a odskakoval nám o jednu branku. Po našem vyrovnání to však zabalil a naši tak měli možnost strhnout vítězství na svou stranu. To se v posledních deseti minutách podařilo a tak jsme mohli po několika letech zaznamenat vítězství našeho dorostu v krajské soutěži.

Sestava: Kubík - Špinka, From, D. Mašek, M. Karban - Nikles, Šmiřák, S. Karban, Lustik - Duba, Bendík ( 77. D. Bezucha )

Středa 7. 9. 2016 17:00

FK Kolín C - FŠ VELKÝ OSEK   9 : 12 ( 0:6, 2:1, 2:3, 5:2 ) - 1. kolo OP starší přípravky

Sestava : Jokl F. - Fisch J., Holub M. - Koška J. - Heřmánek V., Krucký A.; Křička K., Bureš J. - Průcha M. - Pospíšil M., Kolář E.; Kubiš M.

Branky : 4x Heřmánek V., 3x Kolář E., 1x Krucký A., 1x Průcha M., 1x Bureš J., 1x Pospíšil M., 1x Koška J.

Do utkání hraného podle nových pravidel 4 x 17 min. jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme důraznější v osobních soubojích i v koncovce. S přibývajícím časem se hra vyrovnala. V pro nás nezvykle dlouhém čase utkání jsme v poslední čtvrtině doplatili na snahu všech hráčů o útočné aktivity, kdy jsme obdrželi branky po zcela stejných chybách obránců, kteří ve snaze útočit zapomínali na hráče za sebou. Přesto musím celý tým pochválit za snahu dovézt utkání do vítězného konce. Pro příští zápasy musíme zapracovat na zlepšení rozehrávky a kombinace hráčů na hřišti.

A mužstvo
A mužstvo

Sobota 3. 9. 2016 17:00

FK Viktorie Velký Osek - TJ Sokol Zásmuky    6 : 2 ( 3 : 1 ) - 2. kolo okresního přeboru

40 diváků

Branky: 3. Mašek Pavel, 18. Karban Jan, 36. Koubek Martin, 49. Adamec David, 61. Mašek Pavel, 77. Adamec David

Rozhodčí: Špičák Jakub

B mužstvo
B mužstvo

Neděle 4. 9. 2016 17:00

V. Velký Osek B - FC Němčice   8 : 0 ( 5 : 0 ) - 2. kolo IV. třídy A

50 diváků

Branky: 16. Melichar Vít, 24. Munzar Matěj, 28. Belza Jan, 31. Belza Jan, 34. Polák Lukáš (vl.), 56. Belza Jan, 66. Sedláček Ondřej, 69. Munzar Matěj

Sestava: R. Durdil - Sedláček, Skala ( 46. From ), Loskot, Lambert ( 46. D. Bezucha ),
J. Karban, Munia, Munzar, Melichar ( 46. Bayer ), D. Mašek ( 38. Nikles ), Belza

Střídali: Legr, Richter,Průcha M.,Mach

Proti slabému soupeři jsme si s chutí zastříleli. Pokud by se nám dařilo lépe v koncovce mohl být výsledek ještě výraznější.

Dorost
Dorost

Neděle 4. 9. 2016 10:15

FK Viktorie Velký Osek - TJ Slavoj Vrdy  0 : 4 ( 0 : 2 ) - 4. kolo I. A třídy C dorostu

50 diváků

Rozhodčí: Fligr Lukáš.

Oproti plánu nastoupili dorostenci do ostré sezony o týden později. A hned narazili na jednoho z potencionálních favoritů.
Vrdy disponují A a B dorosteneckými mužstvy a to se jistě odráží na kvalitě jejich kádru.
Soupeř si vítězství bezesporu zasloužil, ale naše hra také nebyla k zahození. Škoda jen, že jsme neproměnili žádnou z našich šancí.
Byl to první zápas v krajské A třídě, který musel klukům samotným ukázat jak k takovým zápasům přistupovat. Sami musí pochopit, že je vše rychlejší, důraznější a fotbalovější. Věřím, že to dokáží a s přibývajícími zápasy fotbalově porostou.
A je jenom dobře, že jsme tak kvalitního soupeře dostali hned na startu soutěže. Pochopit přístup bude tak mnohem jednodušší.

Sestava: Kubík - D. Mašek, Šmiřák, D. Bezucha, From - Špinka, Bendík ( 32. Duba ), Lustik, M. Karban ( 81. Šámal ) - S. Karban, Nikles

Starší žáci
Starší žáci

Pátek 2. 9. 2016 17:30

FŠ VELKÝ OSEK - FK Týnec nad Labem    18 : 0 ( 11 : 0 ) - 1. kolo OP starších žáků

30 diváků

Branky: 6. Svoboda Jakub, 9. Türke Ondřej, 10. Žilka Jan, 12. Türke Ondřej, 13. Türke Ondřej, 15. Türke Ondřej, 18. Rytnauer Ivan, 20. Novák Zdeněk, 24. Žilka Jan, 25. Novák Zdeněk, 29. Meloun Vladimír, 45. Kruliš David (pen.), 47. Kruliš David, 47. Novák Zdeněk, 49. Žilka Jan, 52. Kruliš David, 65. Žilka Jan, 67. Žilka Jan

Rozhodčí: Kratochvíl Miroslav

Pátek 2. 9. 2016 17:00

SK Český Brod A - FŠ Velký Osek   20 : 1 ( 10 : 0 ) - 1. kolo OP mladší přípravky

Branky: Karban Mikuláš

V první ostrém startu v nové soutěžním ročníku nastupujeme na stadionu Na kutilce proti místnímu A týmu, jehož družstvo tvoří výhradně hráči vrcholového ročníku 2008.I přes bojovnost a nasazení našich mladých hráčů na soupeře nestačíme a prohráváme vysoko v poměru 20:1.Škoda jen našich několika vyložených brankových příležitostí , které po brance doslova volaly, především v podání Prokopa a pana Melouna.
Jednoho z kandidátů na vítězství v soutěži tak máme za sebou a nezbývá nám než se soustředit na ostatní soupeře, se kterými se již pokusíme o bodový zisk.

Sestava: Holub-Meloun,Melichar J.,Karban-Mojžíček,Čáp,Vokál,Křička.

A mužstvo
A mužstvo

Sobota 27. 8. 2016 17:00
TJ SK Konárovice - FK Viktorie Velký Osek   4 : 1 ( 2 : 0 ) - 1. kolo okresního přeboru

50 diváků

Branky: 48. Adamec David
Sestava: Kalinec - Adamec Jan, Černý L., Šmiřák, Adamec D., Koubek, Koška ( 86. Karban M. ), Černý M., Karban S. ( 55. Nikles ), Karban J., Sixta

Komentář: " Celý první poločas byl soupeř lepší, my hrozili jen z rychlých brejků. Soupeř šel proto do šaten se zaslouženým vedením 2:0. Po přestávce se nám rychle podařilo snížit a vytvořit si tlak i šance. V té chvíli se zápas rozhodoval. Bohužel jsme vyrovnávací branku nepřidali, naopak soupeř z rychlého brejku navýšil vedení a v závěru již kraloval " uznal trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma

Branky: 20. Adamec Jaroslav, 53. Mašek Dominik, 89. Karban Jan
Sestava: Kubík - Sedláček, Munzar, Skala, Lambert, D. Mašek ( 58. From ), J. Karban, Šmiřák, Jar. Adamec ( 52. Nikles ), Sodoma, Belza

Rozhodčí: Baroch Vladimír

Více

Dorost
Dorost

27.8.2016
Jirny : Velký Osek - 3. kolo I. A třídy dorostu
Dorostenci jeli do Jiren zbytečně. Hřiště zamknuté, na místě pouze rozhodčí. Dozvěděli jsme se, že soupeř celou soutěž odhlásil, aniž by jsme o tom byly informování. Část mužstva využila volného programu k návštěvě zápasu našich dalších soupeřů mezi Lysou nad Labem a Českým Brodem.

B mužstvo
B mužstvo

Hráči B mužstva společně s dorostenci absolovovali v sobotu 20.8.2016 turnaj v Hradčanech. Po dvou vítězstvích a jedné porážce obsadili druhou příčku.