Týden 11 / 2022

22.03.2022

A mužstvo i dorost odehrály generálky. B mužstvo první přípravu. Starší žáci mají za sebou první dva mistrovské zápasy jara. Všechny zápasy byly vítězné!

A - mužstvo

FK Viktorie A : Tuchoraz   9 : 4 ( 6 : 2 )

19.3.2022

Přípravný zápas A mužstva

STŘELCI:

Více zde

Fotogalerie

B - mužstvo

Svojšice : FK Viktorie B   4 : 5 ( 1 : 5 )

20.3.2022

Přípravný zápas B mužstva

STŘELCI: Ondřej Zoubek (´8), Matěj Martin Svoboda (´32), Marek Nedvěd (´38), Slavomír Karban (´39) a Michal Myška (´41)

První přípravné přátelské utkání jsme odehráli s mužstvem SK Svojšice - hrající stejnou soutěž jako my, tzn. 4. třídu okresu Kolín, ale skupinu C - na jejich hřišti. Utkání dvou rozdílných poločasů, které velmi ovlivnil nekvalitní terén, vítr ale především naše ztráta koncentrace, domluveného stylu hry a ubývající síly (fyzička) ve druhém poločase. Velmi pozitivně hodnotím počet hráčů, které doplnili hráči z A mužstva a dorostu, kteří chtějí hrát za B mužstvo (hráčů bylo celkem 16, tzn. 5 na střídání) a mnoho hezkých kombinací, kterými jsme především v 1 poločase soupeře přehrávali o třídu. Pokud zapracujeme na souhře a především na fyzičce a pokud budou hráči pravidelně chodit na tréninky a zápasy, budeme poctivě nabírat fyzičku a stabilizuje se sestava vidím budoucnost B mužstva velmi pozitivně. Takže děkuji všem klukům za včerejší zápas a těším se v sobotu na druhý přátelák doma s Velkými Chvalovicemi.

S pozdravem Roman Semenec, vedoucí B mužstva FK Viktorie Velký Osek

Více zde

Dorost

FK Viktorie : SK Labský Kostelec   3 : 0 ( 1 : 0 )

20.3.2022

Přípravný zápas dorostu
STŘELCI: Pavel Teplý (´9), Jan Koška (´59) a Antonín Tvrzník (´75).

Máme za sebou třetí a poslední přípravné přátelské utkání v rámci ZIMNÍ PŘÍPRAVY mužstva dorostu FK Viktorie Velký Osek sehrané na domácím hřišti (tráva) ve Velkém Oseku v neděli dne 20. března 2022 od 10:15 hodin s mužstvem dorostu SK Labský Kostelec, z.s. hrající klidný střed (6. místo) I.A třída dorostu skupina B Středočeského kraje 2021 C2C. Všech 16 hráčů (3 hráči se omluvili pro nemoc nebo zranění) dostalo příležitost odehrát minimálně 70 minut s tím, že utkání skončilo výsledkem po 90 minutách 3:0 (poločas 1:0) ve prospěch našeho mužstva. Utkání bylo po celou dobu pod naší jednoznačnou taktovkou, herní projev byl velmi vyspělý a koncentrovaný a držení míče bylo jednoznačně na naší straně. Co utkání jen trochu chybělo bylo více vstřelených branek na naší straně, protože příležitostí jsme měli více, než byl celkový výsledek utkání. Hned od první minuty nikdo z přítomných nemohl pochybovat, že utkání vyhrajeme a že všem přítomným naši hráči připravili krásný zážitek k nedělnímu obědu. Tak jen tak dál!!!

Sestava - 1. poločas: Legr, Semenec, Svoboda, Richter, Šamša, Kalaš Novák, Koška, Meloun, Teplý, Tvrzník
Sestava - 2. poločas: Křička, Průcha, Svoboda, Šamša, Teplý, Kalaš, Novák, Koška, Nedvěd, Holub, Tvrzník

Více zde

Starší žáci

Loděnice : FŠ Velký Osek   0 : 6 ( 0 : 2 )

15.3.2022
I. A třída - 18. kolo
STŘELCI: 14. Meloun Lukáš, 30. Mojžíšek Adam, 41. Meloun Lukáš, 44. Meloun Lukáš, 65. Meloun Lukáš, 70. Perl Patrik

Více zde

FŠ Velký Osek : Sporting Mladá Boleslav   4 : 2 ( 1 : 1 )

19.3.2022
I. A třída - 19. kolo
STŘELCI: 21. Meloun Lukáš, 45. Mojžíšek Adam, 46. Meloun Lukáš, 65. Meloun Lukáš