Týden 19 / 2022

16.05.2022

A mužstvo body ze Sendražic nedovezlo. Po měsíci plnohodnotné vítězství B mužstva. Zápas prvního s posledním v dorostenecké I.A třídě měl jednoznačného vítěze. V přestřelce starších žáků byli nakonec šťastnější naši. Mladší žáci zvládli  tři zápasy v jednom týdnu a mají z nich 9 bodů. Starší přípravka těsně prohrála v Týnci. Mladší přípravka přes velkou snahu krok s Českým Brodem neudržela.

B - mužstvo

Vrbová Lhota : FK Viktorie B   2 : 5 ( 0 : 3 )

15.5.2022

IV. třída B - 17. kolo

STŘELCI: 4. Mašek Pavel, 33. Mašek Pavel, 39. Svoboda Martin (pen.), 58. Mašek Pavel, 69. Svoboda Matěj Martin

V neděli 15. května 2022 od 17:00 hodin jsme odehráli utkání se soupeřem z Vrbové Lhoty na jeho hřišti. No hřišti, kdysi to hřiště (pěkné hřiště) asi bylo, ale moc jej neudržují. Tolik pampelišek pohromadě jsem dlouho neviděl. Na utkání jsme byli dobře připraveni, alespoň co se hráčů týká, tzn. 15 hráčů (4 na střídání), z toho byl 1 hráč z áčka (Pavel Mašek) a 7 hráčů z dorostu. Z utkání jsem obavy neměl, je známo, že většinu branek soupeře dává jeden hráč a přítomnost Pavla Maška (který je vždy v béčku znát a pomůže) mě uklidňovala. Takže stačilo dát Pavla Maška do útoku a dobře pokrýt (celé utkání) nejlepšího hráče/střelce soupeře. Na podzim jsme toto mužstvo doma přehráli, výsledek byl 4:2 v náš prospěch po poločase 2:0 (obě branky nám vsítil právě zmiňovaný hráč soupeře). Takže k zápasu samotnému, od začátku jsme udávali ráz hry my. Měli jsme převahu, nahrávali si (i když na tom terénu to moc nešlo, míč neuvěřitelně odskakoval a měnil směr), předváděli jsme pěkné kombinace, hráli po křídlech a drželi útočníky soupeře daleko od naší branky. Díky tomu jsme už od 4 minuty po zásluze vedli 1:0 (pěkné uvolnění a vysunutí Pavla Maška a ten dal svůj první gól). Pak hra pokračovala stejně, ale na další náš gól jsme čekali do 33 minuty, kdy opět udeřil Pavel Mašek (33 minuta a tolik mu přesně je). Do konce poločasu padla ještě jedna naše branka, když byl v pokutovém území faulován Pavel Mašek a Martin Svoboda se nemýlil, 3:0. Celkově hra měla stále stejný průběh, především z naší strany. Dařilo se nám udržovat tempo hry a soupeř začal fyzicky ztrácet, často střídal (kouskoval svoji hru a tempo) a začal hodně nadávat především mezi sebou, ale i na rozhodčího. Rozhodčí vedl zápas s přehledem a nelze mu nic vytknout. Na to, že to byl jeho první zápas (pod dohledem delegáta), klobouk dolů. Jen tak dál. Druhý poločas byl jak přes kopírák, hlavně z naší strany, přidali jsme další dvě branky (hlavně ten poslední pátý gól Matěje Svobody po slalomu v brankovišti byl výstavní) a šlo se střídat (okolo 60 minuty). Nutno podotknout, že každé střídání se podepíše na stylu hry, někdy dobře, někdy hůře. Ale bez střídání nelze odehrát celých 90 minut, především v naší 4 třídě (vzhledem k věkovému průměru), proto jsem rád, že jsme měli náskok a soupeř stačil pouze snížit (jednou také z penalty) na konečný stav 5:2. Musím pochválit všechny hráče, ale kdo mě mile překvapil byl dorostenec Lukáš Richter, který si svědomitě plnil svůj úkol na hřišti a po dobu co byl na hřišti si nejlepší hráč soupeře ani nekopl. Všichni hráči se snažili plnit své úkoly, hráli jsme po krajích (necpali jsme zbytečně a neustále míč prostředkem) a dostupovali jsme včas soupeřovi hráče. Přidala se i kvalita na určitých postech a výsledkem byla výhra a 3 body. Uvedu znovu, je třeba se vyvarovat individuálních chyb a pracovat na fyzičce (samozřejmě chodit na tréninky). Těším se na tuto neděli, kdy odehrajeme předposlední a poslední domácí utkání (klobásy z udírny budou!) od 17:00 hodin pod dohledem rozhodčího Zděnka Veselého.

Více zde

Dorost

FK Viktorie : Červené Pečky   10 : 1 ( 6 : 0 ) volný los

15.5.2022

I. A třída skupina C - 23. kolo
STŘELCI: 8. Teplý Pavel, 10. Tvrzník Antonín, 11. Koška Jan, 19. Teplý Pavel, 33. Novák Adam, 44. Koška Jan, 61. Koška Jan, 75. Teplý Pavel, 83. Svoboda Matěj Martin, 87. Teplý Pavel

Více zde

Starší žáci

FŠ Velký Osek : Dobříš B   4 : 3 ( 3 : 3 )

14.5.2022
I. A třída - 27. kolo I.A třídy
STŘELCI: 3. Pospíšil Matěj, 17. Perl Patrik, 18. Perl Patrik (pen.), 47. Pospíšil Matěj

Více zde

Mladší žáci

FŠ Velký Osek : Týnec nad Labem   7 : 1 ( 4 : 0 )

10.5.2022
OP mladších žáků finálová skupina

STŘELCI: 5. Čáp Zdeněk, 15. Kupr Vojtěch, 16. Panc Matyáš, 24. Dolanský Jakub, 32. Zámyslický Tomáš, 48. Dolanský Jakub, 51. Vokál Jakub

Více zde

Bečváry : FŠ Velký Osek   1 : 4 ( 1 : 2 )
12.5.2022
STŘELCI: 22. Vokál Jakub, 29. Vokál Jakub, 40. Dolanský Jakub, 56. Čáp Zdeněk
Více zde

Český Brod B : FŠ Velký Osek    0 : 7 ( 0 : 2 )
15.5.2022
STŘELCI: 1. Dolanský Jakub, 22. Dolanský Jakub, 28. Dolanský Jakub, 37. Munzar Tomáš, 48. Dolanský Jakub, 53. Dolanský Jakub, 55. Dolanský Jakub